Publicat 16 Iul 2005 | Expiră 16 Aug 2005

Serviciu clienti - asistenta tehnica software

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca ai:
Studii universitare pe linie tehnica/IT, in curs, an 3-5 / proaspat absolvent
Nevoie de un job part-time (10-16) bine platit raportat la efort
Prestanta, seriozitate,rabdare, prezentza placuta si simpatica, si o placere deosebita in a convinge oamenii
Experienta in a-i pregati pe altii sa foloseasca Windows si alte software-uri la nivel de initiere
Cunostinte de Limba Engleza nivel mediu (prezinta avantaj)
Experienta in campul muncii (prezinta avantaj)
Atestare ECDL/experienta de instruire (avantaj)

Descrierea jobului

Contacteaza-ne numai daca esti convins ca poti sa:
- lucrezi cu clientii care ne contacteaza telefonic sa rezolvi probleme de asistenta software/training in deplasari
- inveti repede utilizarea unui produs software si sa il prezinti apoi cu succes beneficiarilor
- lucrezi in perioada sept-dec 2005, part-time, intre 10-16, facind deplasari zilnice cite 1 ora in localitatile din judet unde vei sustine cursurile

Descrierea companiei

Te asteptam in echipa noastra si iti oferim:
- mediu de lucru placut, in ipostaza de instructor
- oportunitatea de a promova la postul de auditor
- salariu motivant
- carte de munca

Expirat
Serviciu clienti - asistenta tehnica software  -  Companie IT