de ani Fără Frică...

Publicat 16 Mar 2019 | Expiră 16 Apr 2019

Service Engineer Machine Tools - 100316

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Calificarile – solide si relevante
* Absolvent de facultate tehnica (Automatizari / Energetica / Electrotehnica)
* Cunostinte specifice de proiect/produs
* Experienta in diagnoza, service si parametrizare convertizoare
* Experienta retrofit masini unelte
* Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu

Descrierea jobului

Locatia: Sebes, Cugir, Cluj, Sibiu

Noul rol – provocator si orientat catre viitor
Realizeaza o gama larga de sarcini tehnice, inclusiv instalarea / punerea in functiune, intretinerea si evaluarea echipamentelor si sistemelor clientilor
Se implica in activitatea de retrofit si migrari software
Poate fi implicat in proiectarea tehnica si in dezvoltarea ofertelor de servicii.

Pentru a aplica pentru această poziție, utilizați următorul URL:

With 110 years of presence in Romania, Siemens is a global technology powerhouse that owns innovative solutions in the areas of electrification, automation and digitalization.

Software and R&D play a crucial role at Siemens. The Corporate Technology division in Brasov and Cluj-Napoca is the competence center for research, software development, IT and engineering, which makes the company a major leader in vertical IT technologies.

For more information about Siemens please visit http://www.siemens.ro and http://www.siemens.com/innovation.

Expirat
Service Engineer Machine Tools - 100316  -  Siemens

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles