SEO / Marketing / Copywriter trainee

Growwwise S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Esti student? Iti doresti un job part-time? Vrei sa lucrezi in industria marketingului online si nu ai experienta?
Ai terminat facultatea, ai ceva experienta in domeniul marketing-ului si iti cauti un job remote ( de acasa) full-time sau part-time de la 2 ore pe zi (pentru studenti)?

Daca vrei sa faci parte dintr-o poveste de succes, vezi daca povestea noastra este cea care ti se potriveste.

Pentru inceput este nevoie sa scrii corect si frumos in limba romana. Cunoasterea unei limbi straine (scris) este un avantaj. Iata limbile straine care ne intereseaza Engleza ,Germana , Franceza , Spaniola sau Italiana. De asemenea, trebuie sa stii sa folosesti Word-ul sau alt program de editare similar cu Word. Restul te invatam noi! In momentul in care esti ales/aleasa, vei face parte din echipa noastra, o echipa cu experienta ce se dezvolta in fiecare zi.

Descrierea jobului

Esti in cautarea unui job part-time sau full-time? Vrei sa lucrezi intr-o agentie de marketing digital? Hai sa vezi cum este sa lucrezi de unde vrei si cand vrei. Marketing-ul digital este o industrie de viitor si in continua dezvoltare.

Vei lucra remote - de acasa , din oras , de oriunde , doar atunci cand ai tu timp.

Te invitam la o perioada de proba de 1 luna, perioada in care te vom invata multe lucruri si te vom introduce in fantastica lume a marketingul-ui digital:

- copywriting
- comunicate de presa
- compunere de bloguri
- postare backlinks-uri
- SEO
- prezentari pentru firme
- scris continut pagini web

In functie de capacitatea ta de adaptare la nou, avem multe lucruri frumoase de impartasit cu tine.
La sfarsitul perioadei de practica platita de 3 luna te asteapta inceputul unei cariere in domeniul marketing-ului digital.
Ai posibilitatea sa lucrezi part-time sau full-time , in functie de timpul tau disponibil si de nevoile firmei noastre.

Cat timp faci parte din echipa noastra vei putea creste profesional si vei dobandi noi abilitati de comunicare. Iti promitem o continua dezvoltare a cunostintelor si abilitatilor tale de marketer.

Growwwise SRL este o agentie de digital marketing dinamica cu clienti atat romani cat mai ales straini.

Daca vrei sa te dezvolti , vrei sa inveti si vrei sa faci parte dintr-o companie ce creste intr-un ritm alert, nu ezita sa ne contactezi.

Poti vedea aici ce servicii oferim . Tot ceea ce facem , facem din pasiune , iar restul vine de la sine ca un rezultat natural.

Publicat 5 Sept. 2022 Expiră 5 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.