Publicat 12 Mar 2018 | Expiră 12 Apr 2018

Senior Payroll Consultant

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Gi Group isi extinde echipa!
Cautam o persoana pentru rolul de SENIOR PAYROLL CONSULTANT, pozitie deschisa in cadrul sediului nostru central din zona Piata Victoriei.

Printre responsabilitatile avute, enumeram:
- operare in DP Payroll;
- legatura si consilierea portofoliului de clienti;
- operare si lucru cu baze de date extinse/ implementari/ configurari si interogari noi;
- consultanta legislativa;
- analiza de clienti;

Descrierea jobului

Cerinte:
- experienta de cel putin trei ani pe o pozitie similara, de preferat in companii de outsourcing dar nu numai;
- cunostinte de operare in programe precum DP Payroll
- cunostinte functionale de limba engleza
- bune abilitati de consiliere, consultanta tehnica

Beneficii:
- mediu de lucru stabil
- perspective reale de dezvoltare profesionala
- pachet salarial in concordanta cu experienta, negociat in urma interviului
- tichete de masa
- asigurare medicala privata
- program de lucru office

Pentru a iti oferi mai multe detalii, te rugam sa trimiti CV'ul tau actualizat, pe adresa elisabeta.moldoveanu@gigroup.com si te vom contacta in cel mai scurt timp!

Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala. Gi Group Staffing Company este o societate comerciala autorizata ca agent de munca temporara (cu sediul din Bucuresti si toate birourile regionale permanente) in condiţiile art. 88 din Codul Muncii, in conformitate cu autorizaţia de funcţionare seria B nr. 0000101/26.06.2009 emisa de Direcţia de Munca, Solidaritate Sociala si Familie Bucureşti, poziţia 171 in Registrul Naţional de Evidenta a Agenţilor de Munca Temporara Autorizaţi � Municipiul Bucuresti. Suntem o societate inregistrata ca operator de prelucrare a datelor cu caracter personal si de transfer a datelor cu caracter personal sub nr. 12305.

Expirat
Senior Payroll Consultant  -  GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L.