Publicat 04 Ian 2017 | Reactualizat 01 Feb 2017 | Expiră 05 Feb 2017

Senior Consultant Vanzari Directe B2C - Posturi in toate orasele

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Descrierea candidatului ideal:
- Orientat catre nevoile clientului: intelege ce determina satisfactia clientului si actioneaza pentru a oferi servicii de consultanta in beneficiul clientului;
- Gândeşte şi vede lucrurile pe termen lung şi are răbdare să facă activităţi care aduc rezultate de durată;
- Comunica energic si cu impact;
- Are abilitatea de a recunoaste factorii de decizie si influenta;
- Îşi organizează bine timpul şi vizitele la client, astfel inca sa obtina rezultatul maxim;
- Ambitios, dornic sa castige;

Descrierea jobului

Beneficii:
- Se ofera salariu fix plus comision de vanzari, veniturile lunare ale unui consultant ambitios fiind peste 3000 lei net;
- Se ofera training de vanzari si programe de dezvoltare personala si profesionala, la cele mai inalte standarde din domeniu prin Academia de vanzari “Magenta Sales Excellence”;
- Posibilitatea reala de promovare pe pozitiile de Team Leader, Supervizor Zona Vanzari sau pe alte pozitii in interiorul companiei;

Cerinte:
- Experiența în vânzări directe si absolvirea unor cursuri de vanzari reprezintă un avantaj;
- Personalitate deschisă, pozitivă, comunicativă;
- Bune abilități de vânzare și persuasiune.

*angajarea se face prin partenerul Telekom, ProSolutions Agency.

Expirat
Senior Consultant Vanzari Directe B2C - Posturi in toate orasele  -  Telekom Romania Mobile Communications S.A.