Gratis

Reprezentant comercial vânzări produse IT

ALMOND INVEST S.R.L.

Candidatul Ideal

Experiență Relevantă: Minimum 3 ani de experiență într-un rol similar, cu o înțelegere solidă a echipamentelor IT.
Cunoștințe Specializate: Cunoașterea platformei de licitații SICAP constituie un avantaj semnificativ.
Abilități de Comunicare: Excelente abilități de comunicare, negociere și prezentare, esențiale pentru gestionarea eficientă a relațiilor cu clienții.
Competențe Lingvistice: Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat este obligatorie; cunoașterea limbii maghiare constituie un avantaj.
Permis de Conducere: Categoria B.
Competențe Organizaționale: Excelente abilități de organizare, atenție la detalii și capacitatea de a lucra sub presiune.
Atribute Personale: O atitudine pozitivă, entuziasm, motivație puternică pentru atingerea obiectivelor, împreună cu perseverența necesară pentru a naviga provocările de zi cu zi.

Descrierea jobului

Ca Senior Commercial IT Relationship Manager la Almond Invest SRL, responsabilitățile dumneavoastră vor include identificarea oportunităților de vânzare pentru produsele și serviciile IT ale companiei, adresate clienților corporativi. Rolul presupune oferirea de consultanță specializată, dezvoltarea și extinderea portofoliului de clienți, precum și menținerea relațiilor durabile. Vă veți coordona activ cu echipele interne pentru a asigura coerența cu strategiile comerciale și operaționale ale companiei.

Ce Oferim:

Pachet salarial competitiv, inclusiv un procent din vânzările sau proiectele la care contribuiți, alături de beneficii ajustate în funcție de experiență și performanță.
Un mediu de lucru dinamic și provocator într-una dintre cele mai inovatoare companii din sectorul IT.
Oportunități de dezvoltare profesională și acces la tehnologii de ultimă oră.

Dacă sunteți pasionat de tehnologie și doriți să contribuiți la proiecte care fac diferența, Almond Invest SRL este locul unde ambiția dumneavoastră poate fi întâlnită cu oportunități extraordinare de creștere și dezvoltare profesională.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024