Publicat 10 Oct 2008 | Reactualizat 08 Nov 2008 | Expiră 10 Nov 2008

Senior Accountant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare de specialitate
- Minim 1 an vechime pe un post similar
- Cunostinte limba engleza
- Rezistenta la lucru sub presiunea deadline-urilor
- Capacitatea de a acoperi un volum mare de lucrari
- Dorinta si usurinta de a invata lucruri noi

Descrierea jobului

- Inregistrare facturi furnizori
- Inregistrare facturi venituri din activitati de promovare
- Verificare si dare in consum: consumabile, obiecte inventar, cheltuieli in avans
- Verificare cheltuieli pe centre de cost

Hachette Distribution Services Inmedio SRL, filiala a grupului multinationl Lagardere Services, prezenta in mediul de afaceri din Romania din 1996, este in plina dezvoltare a unei retele de magazine la nivel national: magazine de presa si produse culturale, sub brandurile Inmedio si Relay si mai nou magazine de accesorii vestimentatie sub brandul MOA.
Compania se ocupa de asemenea de distributie presa si este principalul importator de presa straina pe piata romaneasca.

Expirat
Senior Accountant  -  Hachette Distribution Services Inmedio

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles