Sefi departament

CONFIDENTIAL - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 5000 - 6500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- studii superioare
- experienta minim 2 ani pe un post similar
- abilitati de leadership
- cunostinte operare PC (pachet Office)
- abilitati de a coordona si a lucra in echipa
- abilitati de management departamental
- constiinciozitate, punctualitate, respect si atitudine deschisa fata de clienti

Descrierea jobului

- respectarea si implementare procedurilor
- implementarea campaniilor
- coordonarea si evaluarea echipei din subordine
- participarea alaturi de Responsabilul de Achizitie la definirea sortimentului de produse si urmareste procesul de aprovizionare
- Planificarea, organizarea si controlul activitatilor zilnice pentru atingerea obiectivelor si viziunii societatii
- Planificarea si coordonarea inventarelor
- Capacitatea de a munci in echipa
- Capacitatea de a lua decizii
- Persoana de incredere

Brand de renume, cu o vechime de 20 de ani, care activează în domeniul comercializării unei game bogate de produse de bricolaj, cu viziune de dezvoltare a numarului de magazine in Romania, recrutăm ȘEFI DEPARTAMENTE pentru magazinul din Ploiești.
Publicat 31 ian. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos