Gratis

Sef Statie Distributie Carburant - Dumbravita

SOCAR

Descrierea jobului

Sustinem oamenii pusi pe treaba si te invitam sa faci o oprire in echipa noastra, in rolul de Sef Statie Distributie Carburant in cadrul companiei SOCAR Petroleum.

Misiunea ta: sa contribuie la buna desfasurare a activitatilor in cadrul retelei de distributie carburant SOCAR.

Activitati care te vor ajuta sa iti indeplinesti misiunea:

  • Coordonarea activitatii si angajatilor din statie;
  • Responsabil de gestiunea produselor comercializate;
  • Intocmeste rapoarte, comenzi catre furnizori;
  • Intocmeste documente contabilitate primara, NIR, facturi, etc .
  • Efectueaza receptia carburantului in statie;
  • Reprezinta societatea in relatia cu autoritatile locale.

Ca si tine, suntem mereu in miscare si iti propunem sa ne cunoastem daca bifezi:

  • Studii superioare sau medii;
  • Experienta de minim 2 ani in Retail;
  • Foarte bune cunostinte operare PC (MS Office);
  • Lucru cu gestiune de bani si marfa;
  • Cunostinte de contabilitate primara;
  • Avantaj - cunoastere gestiune produse petroliere;
  • Integritate

Te alimentam cu: pachet financiar competitiv, tichete de masa, spor de noapte, spor de weekend, posibilitati de promovare si multe altele.

Daca ti-am starnit interesul pentru acest rol, acceseaza „aplica” pentru a ne trimite CV-ul tau.

Ne dorim sa fim motorul in noile tale proiecte profesionale! Fa o oprire la noi!
Echipa de recrutare SOCAR

Oamenii sunt cea mai valoroasă resursă SOCAR! Alătură-te echipei! SOCAR – motorul proiectelor tale, este brandul care sprijină oamenii și afacerile implicate în proiecte mari și mici care au nevoie de un suport real în munca lor, oferindu-le carburant și servicii de calitate. Fără angajații noștri, nu am fi reușit să oferim o experienă atât de frumoasă și de relaxantă în benzinăriile SOCAR. De la intrarea în România, SOCAR a creat peste 800 de locuri de muncă.Fiecare coleg al echipei SOCAR este un ambasador al brandului și ne dorim să facem plinul cu energie astfel încât să devii ce îți dorești la nivel uman și profesional! Aici vei găsi pozițiile vacante în funcție de aria ta de interes. Ne dorim sa fim motorul in noile tale proiecte profesionale! Fa o oprire la noi!

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024