Publicat 04 Mar 2021 | Reactualizat 01 Apr 2021 | Expiră 04 Apr 2021

Sef Sectie - Penny Pantelimon

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent de studii superioare/medii;
- Persoana energica, amabila, cu gândire pozitiva;
- Rezistenta la efort fizic mediu, ritm de lucru alert;
- Experienta în domeniul comercializarii cu amanuntul a produselor alimentare;
- Capacitate foarte buna de comunicare si decizie, atentie distributiva, experienta în lucrul cu echipa;
- Orientare catre rezultate si gasirea de solutii;
- Cunostinte bune de Word si E xcel.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI:

- Coordoneaza si asigura gestiunea corecta, completa si eficienta a produselor si a casei de marcat;
- Coordoneaza si asigura im plementarea corespunzatoare a standardelor de calitate privind deservirea clientilor de
catre personalul aflat în subordine;
- Raspunde de implementarea standardelor de siguranta si securitate a produselor. agazinului.

BENEFICII:

- Asigurare medicala privata;
- Tichete de masa;
- Tichete cadou cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun;
- Zile suplimentare pentru concediu de odihna;
- Bonus de loialitate;
- Bonus recomandare;
- Bonus performanta;
- Training pentru dezvoltare profesionala;
- Posibilitati de învatare si dezvoltare în cadrul companiei

Pentru mai multe informații legate de procesarea datelor personale, va rugăm să accesați pagina de web - "Politică de confidențialitate".

Rewe România reprezintă în ţara noastră concernul german REWE, unul dintre liderii europeni din domeniul alimentar, cu o experienţă de peste jumătate de secol.La ora actuală grupul REWE este reprezentat în 19 ţări europene, cu o cifră de afaceri de peste 53 de miliarde de EUR şi un număr total de angajaţi de peste 330.000.
Având în vedere puternica expansiune a companiei noastre, oferim şanse de promovare în carieră pentru angajaţii motivaţi şi dornici de a învăţa, pachet salarial atractiv corelat cu performanţele, atmosferă plăcută de lucru, în prezent compania numărând aproximativ 4.500 de angajaţi.
Prin magazinele noastre Penny Market oferim siguranţa unui loc de muncă stabil într-o echipă tânără şi de succes cu multiple posibilităţi de dezvoltare

Pentru mai multe informații legate de procesarea datelor personale, va rugăm să accesați pagină de web penny.ro - "Politică de confidențialitate".

Expirat
Sef Sectie - Penny Pantelimon  -  Rewe Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles