de ani Fără Frică...

Publicat 16 Oct 2019 | Reactualizat 13 Nov 2019 | Expiră 16 Nov 2019

SEF SECTIE - Penny Fierbinti

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:

Absolvent de studii superioare;
Experienta in retail;
Experienta in coordonarea unei echipe;
Capacitate foarte buna de comunicare ;
Capacitate rapida de decizie;
Bune capacitati organizatorice;
Orientare catre rezultate;
Putere de convingere si motivare a echipei;
Limba Engleza / Germana contituie un avantaj
Cunostinte solide Word, Excel

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

Coordoneaza si asigura conducerea comercial-economica a punctului de lucru,
Coordoneaza si se asigura gestiunea corecta, completa si eficienta a produselor (primirea, pastrarea si eliberarea de bunuri aflate in gestiunea Societatii)
Coordoneaza si asigura implementarea corespunzatoare a standardelor de calitate privind deservirea clientilor de catre personalul aflat in subordine.
Asigura managementul personalului, coordonarea echipei si planificarea schimburilor angajatilor;
Asigura un nivel corespunzator de customer service;
Respecta standardele de merchandising ale companiei;
Asigura gestiunea corecta si completa a numerarului si a produselor la casa de marcat;
Asigura implementarea si gestiunea sistemului de management al sigurantei alimentului (SMSA) la nivelul punctului de lucru;

BENEFICII:
Tichete de masă;
Asigurare medicală privată;
Bonus de prospetime;
Bonus de performanta;
Bonus de retentie/reducere a fluctuatiei;
Zile suplimentare pentru concediu de odihnă;
Tichete cadou cu ocazia sărbatorilor de Paște si Crăciun;

Rewe România reprezintă în ţara noastră concernul german REWE, unul dintre liderii europeni din domeniul alimentar, cu o experienţă de peste jumătate de secol.La ora actuală grupul REWE este reprezentat în 14 ţări europene, cu o cifră de afaceri de peste 50 de miliarde de EUR şi un număr total de angajaţi de peste 335.000.
Având în vedere puternica expansiune a companiei noastre, oferim şanse de promovare în carieră pentru angajaţii motivaţi şi dornici de a învăţa, pachet salarial atractiv corelat cu performanţele, atmosferă plăcută de lucru, în prezent compania numărând peste 4500 de angajaţi.
Prin magazinele noastre Penny Market oferim siguranţa unui loc de muncă stabil într-o echipă tânără şi de succes cu multiple posibilităţi de dezvoltare.

Pentru mai multe informații legate de procesarea datelor personale, va rugăm să accesați pagină de web penny.ro - "Politică de confidențialitate".

Expirat
SEF SECTIE - Penny Fierbinti  -  Rewe Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles