Gratis

Sef Santier

ACI CLUJ S.A.

Candidatul Ideal

  • Studii superioare tehnice - Inginer CCIA;
  • Cunostinte temeinice in domeniul constructiilor;
  • Experienta de minim 3 ani pe un post similar;
  • Dorinta de invatare si perfectionare in domeniu;
  • Responsabilitate, seriozitate, corectitudine;
  • Cunostinte MS Office.

Descrierea jobului

  • Coordoneaza activitatea in cadrul santierului de care este responsabil;
  • Monitorizeaza etapele de executie a lucrarilor din santier conform graficului;
  • Verifica calitatea lucrarilor in santier;
  • Participa la realizarea deconturilor catre beneficiari si subantreprenori;
  • Raspunde de documentatia lucrarii, intocmirea rapoartelor, monografiilor si a altor documente ce au legatura cu activitatea desfasurata in cadrul punctului de lucru.

Beneficii
  • salariu atractiv
  • transport asigurat
  • posibilitatea coordonarii unor proiecte mari
  • tichete de masa
  • asigurare medicala privata.

ACI CLUJ SA întrunește peste 70 de ani de experiență în antreprenoriat general de construcții. ​ACI CLUJ SA este o companie românească cu capital integral privat care își desfășoară activitatea atât în România cât și ​la nivel internațional.
Compania deține o Bază de Producție Industrială, care se găsește de asemenea în Cluj-Napoca și care este alcătuită din: o fabrică de structuri metalice, o fabrică de prefabricate, două stații de betoane, din care una mobilă, un laborator pentru încercări în construcții și un atelier de tâmplărie.

Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024