Gratis

Sef Santier

Protecno Srl Mondolfo Sucursala Cluj Napoca
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Inginer cu studii superioare finalizate, diplomă de inginer;
  • Experiență de minim 1 în coordonarea lucrărilor de execuție statii de tratare apei sau rețele edilitare;
  • Cunoștințe de SSM;
  • Cunoștințe MS Office (Word, Excel) și AutoCAD;
  • Comunicare foarte bună în limba română;
  • Cunoștințe limba engleză; limba italiană constituie avantaj;
  • Mod de lucru responsabil și dedicat;
  • Persoană organizată, cu gândire analitică și critică, cu abilități bune de comunicare; Permis de conducere cat. B fără evenimente

Descrierea jobului

Pentru proiectele noastre din judetul Caras Severin, angajam Sef Santier
  • Managementul activităților zilnice de execuție lucrări, monitorizarea termenelor și verificarea rezultatului lucrărilor;
  • Coordonarea personalului tehnic si subantreprize;
  • Implementarea sistemului de management de calitate, mediu și sănătate;
  • Asigurarea resurselor necesare desfășurării activității;
  • Analiza contractelor și suport pentru oferte;
  • Relaționarea cu beneficiarii locali / partenerii / subcontractanții / autoritățile locale;

Firma specializata in proiectare si executie statii de tratare apa cu sediu principal in Italia cauta pentru Sucursala din Romania un sef de santier cu experienta in constructii si in domeniul tratarii apei.
Candidatul selectat va lucra pentru participare la licitatii/oferte si pentru contracte in curs de derulare in Romania, in colaborare la distanta cu biroul tehnic din Italia si biroul de management din Targu Jiu si va raspunde direct Managerului de Proiect.
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024