Sef santier

BIOBUILDS SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Acest post este pentru tine, daca:
  • Ai experiență în domeniul execuției construcțiilor de minim 3 ani
  • Ai experienta în urmarire și planificare de șantier
  • Ai experienta în incadrare/respectare buget și timeline proiect
  • Ai experienta în construcția caselor din lemn
  • Ești atent la detalii și perfectionist
  • Ești deschis spre a invata noi sisteme și materiale de construcție
  • Îti place sa conduci o echipa de execuție
  • Esti disponibil la deplasari
  • Ai permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

  • Planificarea împreuna cu echipa de proiectare a timeline-ul proiectului
  • Implementarea de sisteme și planuri de execuție ale lucrărilor pe faze, categorii si cronologie exacta
  • Incadrarea intr-un buget pe baza unui deviz de materiale
  • Incadrarea in timpul de executie estimat
  • Coordonare și supervizarea activității echipei de execuție BIOBUILDS (montaj si executie)
  • Supervizarea lucrărilor de execuție ale echipelor subcontractoare(execuție fundații, instalații interioare și exterioare, finisaje interioare și exterioare)
  • Raportarea continuă a statusului lucrărilor(atat ale echipei BIOBUILDS, cat și ale subcontractorilor)
  • Verificarea constanta a conformitatii materialelor și specificatiilor de montaj ale acestora
  • Asumarea răspunderii pentru întreaga activitate desfasurata pe șantier

Ce îți oferim noi:
  • Un pachet salarial compus din parte fixa și bonusuri in functie KPI-urile atinse
  • Investim în Dezvoltarea ta personală;
  • Te integrezi într-o companie în care se lucrează la schimbarea conceptelor;
  • Atmosfera de lucru este placuta, ești înconjurat de colegi energici, entuziaști, pasionați de performanta
  • Telefon, laptop, masina de serviciu

Te vei alătura echipei noastre din Cluj-Napoca, unde proiectele noastre și oportunitățile de dezvoltare vor răspunde ambitiilor tale. BIOBUILDS inseamna inovatie si spirit vizionar, viața sanatoasa, tehnologie de ultima ora și întoarcere la natură. Pe scurt, producem case prefabricate super eficiente energetic, un concept pe care îl aducem din zona premium și îl facem accesibil pentru marea masa de clienți. Cum reușim asta? Integrand sub același acoperiș robotică și programare, arhitectură și studii pe materiale sănătoase, cercetare și voie buna. Te vei convinge de acest lucru dacă vei lucra la noi. Mai multe informații: www.biobuilds.ro

Publicat 20 oct. 2021 Expiră 19 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos