Gratis

Sef Santier Retele Apa si Canalizare

SC PRO HART GROUP SRL

Candidatul Ideal

- Studii superioare tehnice profil mecanic / instalații
- Experiență minim 1 an în execuție
- Experiență în coordonarea execuției instalațiilor de apă și canalizare
- Abilități de organizare, flexibilitate, adaptabilitate la situații diverse
- Mobilitate la nivel național
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

- Organizarea, controlarea, verificarea activității șantierului și asigurarea execuției, desfășurării și finalizării lucrărilor în concordanță cu proiectul, normele si condițiile de calitate, termenele stabilite, conform cerințelor contractuale;
- Realizarea și urmărirea graficelor de execuție;
- Gestionarea, coordonarea și repartizarea utilajelor și resurselor în funcție de nevoile șantierului și de stadiul proiectului;
- Coordonarea activităţii echipelor proprii, managementul echipei;
- Coordonarea activităţii subantreprenorilor;
- Evaluarea si raportarea periodică până la finalizarea proiectului, verificarea lucrărilor executate;
- Respectarea procedurilor si regulilor interne de lucru;
- Întocmirea listelor cu cantitățile de lucrări executate și a situației de lucrări împreună cu departamentul Tehnic.

Descrierea companiei

Companie de construcții si instalații.
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 10 Mai 2024