Sef Raion - Hervis Park Lake Bucuresti

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Abilitati de gestionare si conducere a echipei
  • Abilitati comerciale si organizatorice
  • Implicare, receptivitate, flexibilitate

Descrierea jobului

  • Gestioneaza impreuna cu echipa vanzarile si politica de pret
  • Asigura promovarea atractiva si semnalizarea corecta a produselor din raionul sau
  • Gestioneaza si motiveaza personalul din subordine
  • Este responsabil de dinamismul comercial al raionului sau: stocuri, vanzari, profit, preturi
  • Dezvolta o relatie de durata cu clientii in spiritul valorilor companiei

Hervis Sports este unul dintre cei mai mari comercianti de articole si echipamente sportive din Europa, de origine austriaca si cu peste 170 de filiale in Austria, Cehia, Slovenia, Croatia si Ungaria
Publicat 5 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022