Publicat 11 Ian 2017 | Expiră 12 Feb 2017

Sef punct de lucru

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Asigura insusirea si respectarea de catre personalul din subordine a prevederilor proiectului de executie si a prescriptiilor tehnice aplicabile.
• Urmareste utilizarea rationala a fortei de munca, a materialelor si mijloacelor de mecanizare disponibile in santier.
• Urmareste realizarea prevederilor Planului calitatii.
• Asigura cunoasterea si respectarea documentelor aplicabile ale sistemului calitatii de catre personalul din subordine.
• Respecta documentele sistemului de calitate aplicabile.
• Asigura tinerea la zi a documentelor si a inregistrarilor stabilite prin sistemul de asigurare a calitatii.

Descrierea jobului

• Studii superioare in domeniul constructiilor
• Experienta de minim 3 ani pe un post similar
• Cunostinte de utilizare AutoCad
• Abordarea profesionala a activitatii de serviciu

Divizia BTDConstruct este parte a companiei BTDConstruct & Ambient, care activeaza in domeniul constructiilor, avand o echipa de profesionisti cu peste 15 ani experienta in acest domeniu.

O companie tanara si dinamica a carei viziune este de a construi cu responsabilitate pentru ziua de maine, suntem parte a noii generatii de companii de constructii, care aduc in acest domeniu inovatia tehnologica impreuna cu profesionalismul de exceptie al echipei.

Expirat
Sef punct de lucru  -  BTDConstruct& Ambient SRL