Gratis

Sef punct de lucru - Piatra Olt

MINERALPORT SRL

Candidatul Ideal

Absolvent de studii superioare, preferabil în domeniul construcţiilor sau în domeniul economic.
Minim 5 ani experiență în conducerea unui punct de lucru.
Abilităţi de organizare personală și coordonare a unei echipe.
Abilități de comunicare și lucru în echipă.
Abilitatea de rezolvare a problemelor.
Cunostinte Soft 1.

Descrierea jobului

Administrarea punctului de lucru, coordonarea, monitorizarea si controlul activitatilor desfasurate in cadrul acestuia, in conformitate cu matricea de responsabilitati, ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄cu procedurile, procesele si normele in vigoare.
Supervizarea/coordonarea activitatii operational-logistice in punctul de lucru care ii este alocat.
Monitorizeaza in permanenta respectarea tuturor procedurilor din punctul de lucru, informand superiorul direct in cazul sesizarii de deviatii; propune masuri ce au drept scop corectarea situatiilor identificate.
Persoana de contact pentru toate problemele legate de administrarea punctului de lucru care se ocupa.
Responsabil de performanta intregii echipe operationale, supervizand si oferind suport tuturor angajatilor din depozit.
Intocmire rapoarte de lucru.

Mineralport SRL este o companie cu capital privat românesc, cu activitati in domeniul extractiei de agregate minerale, productia de asfalt, productia de beton, transport si constructia de drumuri. ​Sediul social al companiei este in localitatea Piatra Olt, judetul Olt, cu puncte de lucru in localitatile Piatra Olt, Bals, Craiova, Plenita, Cerna - Tulcea si Oltenita - Calarasi. Este lider pe piata extractiei de agregate minerale si fabricarea mixturilor asfaltice in regiunea Oltenia. Compania pune accent pe calitate, seriozitate, încredere si acorda o atenție deosebita nevoilor clienților si angajaților săi, deviza noastră fiind: MINERALPORT - BAZA TA DE ÎNCREDERE.

Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024