Publicat 17 Apr 2019 | Reactualizat 15 Mai 2019 | Expiră 18 Mai 2019

SEF PUNCT DE LUCRU BUCURESTI/BACAU

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti in cautarea unui loc de munca stabil si sigur, intr-un mediu de lucru dinamic?
Te asteptam in echipa Tehnoinvest, companie specializata in reciclarea deseurilor.

- Studii superioare;
- Experienta in coordonarea unei echipe de minim 10 oameni;
- Experienta intr-o functie sau activitate similara minim 5 ani;
- Abilitati de gestionare a situatiilor limita si a oamenilor din subordine;
- Capacitate de decizie;
- Abilitati de negociere si mediere;
- Disponibilitate la program prelungit;
- Cunoastere pachetului WINDOWS OFFICE.

Descrierea jobului

- Indeplineste functia de reprezentant al companiei in zona, in relatia cu furnizorii, clientii si asigura buna functionare a activitatii de logistica;
- Coordoneaza, gestioneaza si controleaza buna desfasurare a activitatii Punctului de lucru;
- Cauta solutii de inbunatatire a activitatii Punctului de lucru si face propuneri in acest sens;
- Este direct raspunzator de desfasurarea in conditii legale a activitatii Punctului de lucru coordonand si verificand in permanenta activitatea si actiunile subordonatilor;
- Raportarea periodica de activitate a Companiei;
- Se implica in mod direct in adoptarea de solutii noi ce duc la inbunatatirea desfasurarii activitatii in Punctul de Lucru;
- Urmareste si ia deciziile in consecinta , in ceea ce priveste respectarea de catre subordonati a Regulamentului de - Ordine Interioara;

OFERIM:

- Pachet salarial motivant;
- Bonusuri de performanta;
- Masina de serviciu;
- Telefon.

Descrierea companiei

Cu o experienta de peste 20 ani in acest domeniu.
Daca esti curios, mai multe informatii pe www.tehnoinvest.eulte informatii gasiti pe www.tehnoinvest.eu!

Expirat
SEF PUNCT DE LUCRU BUCURESTI/BACAU  -  TEHNOINVEST & CO RECYCLING SRL