SEF PRODUCTIE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 5000 - 6000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Absolvent studii superioare tehnice;
Experienta in activitatea de productie minim 5 ani;
Experienta de minim 2 ani in coordonarea unei echipe cu peste 20 angajati;
Cunoscator al sistemelor de management al productiei
Cunostinte de operare in sisteme ERP;
Permis conducere cat.B
Cunoșterea limbii engleză
Are o personalitate perseverentă, dinamică, organizată, comunicativă, analitică și își dorește să lucreze într-un mediu industrial.
Cunostinte de asigurarea protectiei salariatilor din subordine si de stingerea incendiilor;
Spirit de initiativa, creativitate si flexibilitate;
Bune abilitati de organizare si gestionare a timpului;
Capacitate de analiza si sinteza;
Capacitate de adaptare la situatii noi, abilitati comunicare – flexibilitate, dinamism, rapiditate in adaptarea la cerintele companiei;

Descrierea jobului

-Asigura coordonarea echipei, astfel incat sa se realizeze obiectivele de productie;
-Monitorizeaza executia produsului, din punct de vedere cantitativ si calitativ (in conformitate cu specificatiile tehnice, cu standardele de executie, etc);
-Se implica activ in derularea activitatilor de productie si raspunde de performantele echipei pe care o coordoneaza;
-Intocmeste rapoartele de productie solicitate de superiorul ierarhic;
-Gaseste solutii tehnice sau organizatorice pentru rezolvarea problemelor aparute in zona sa de activitate;
-Aplica si respecta standardele de calitate stabilite la nivel de companie;
-Gestioneaza utilizarea optima a resurselor alocate pentru realizarea obiectivelor de productie stabilite;
-Implementeaza tehnici de imbunatatire continua a activitatii si cresterea productivitatii in munca;
-Raspunde de calitatea produselor livrate precum si de respectarea termenelor;
-Instruirea noilor angajati si aplicarea instruirii continue pentru intreg personalul din subordine;
-Evaluarea periodica a subordonatilor;
-Dezvoltă, responsabilizează și motivează membrii echipei;
-Identifică și implementează soluții la problemele din perimetrul de activitate, cooperând cu alte departamente suport și implicând angajații în acest proces.

Oferta(bonusuri, beneficii):

Salariu motivant,negociabil in functie de experienta
Masina de serviciu
Telefon mobil
Laptop

- Financiar
Bonus de performanta
Prime de sarbatori
Tichete de masa 20RON/ZI
Asigurare de sanatate

- Timp liber
Extra zile de concediu

- Dezvoltare
Traininguri de specializare

S.C. AUSTROTHERM COM S.R.L. este membra a grupului SCHMIG INDUSTRIE HOLDING GmbH,cu filiale in sapte state europene si este specializata in producerea polistirenului expandat si extrudat
Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 7 iun. 2022 Expiră 9 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos