Publicat 12 Iun 2019 | Reactualizat 26 Iun 2019 | Expiră 13 Iul 2019

SEF MAGAZIN MIZAR AFI COTROCENI BUCURESTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  1. capacitate de organizare, prioritizare si multitasking;
  2. abilitati de comunicare si relationare cu angajatii;
  3. leadership, flexibilitate in gandire si forta de decizie;
  4. standarde ridicate de profesionalism;
  5. prezenta de spirit in echipa, entuziasm, tact și inițiativă;
  6. operare Office și navigare pe Internet;
  7. noțiuni generale despre marketing, motivarea echipei și tehnici de vânzare.

Descrierea jobului

  1. coordoneaza, acorda suport si motiveaza echipa din subordine pentru indeplinirea obiectivelor;
  2. se implica direct in procesul de recrutare, formare, instruire si integrare a noilor angajati;
  3. se va asigura de administrarea si buna functionare a intregului magazin si a personalului din subordine;
  4. promoveaza imaginea magazinului si dezvolta actuala baza de clienti.

Brandul MIZAR s-a născut din dorința de a completa și evidenția identitatea femeii moderne. Pentru noi, cea mai importantă resursă este personalul dedicat al firmei.

Pentru că suntem în continuă dezvoltare, echipa noastră are nevoie de oameni dornici să învețe continuu, cu inițiativă și motivați să își descopere noi abilități alături de noi. Experiența în domeniu se acumulează pe parcurs, ea nefiind o condiție la angajare.

Pe lângă un pachet salarial motivant, în echipa noastră vei găsi mereu colegi de la care sa înveți și să te perfecționezi, dar și suportul superiorilor, în funcție de nevoile și propunerile tale.

Te așteptăm să te alături echipei MIZAR!

Expirat
SEF MAGAZIN MIZAR AFI COTROCENI BUCURESTI  -  SC VICMOD SRL