Sef linie productie

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Adecco Resurse Umane recrutează Sef linie producție pentru unul din cei mai mari si cunoscuti producători de furaje din zona Tg. Mures.

Beneficii:

• salariu atractiv;

• tichete de masă de 20 RON/zi;

• sporuri de tură (noapte: +25%; weekend: +75%);

• bonus lunar pentru munca în schimburi.

Cerinte:

• Studii liceale sau școală profesională- profil tehnic/mecanic;

• Cunoașterea limbii maghiare- constituie avantaj;

• Punctualitate, seriozitate si disciplină;

• Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi;

• Abilități tehnice și de operare, organizare, rapiditate și comunicare.

Atribuții:

• Urmărirea planului de activitate operativ;

• Coordonarea operatorilor din subordine;

• Primirea materiilor prime, manipulare marfă;

• Urmărirea procesului tehnologic în vederea fabricării furajelor și asigurarea continuitatii producției;

• Respectarea procedurilor companiei, în vederea realizării activității de producție;

• Executarea sarcinilor de muncă trasate de operatorul de producție, adunarea si raportarea informațiilor tehnice referitor la starea instalației tehnologice;

• Menținerea curățeniei permanentă la locul de muncă și participarea la curățenia general în incinta fabricii.

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 22 iun. 2021 Reactualizat 20 iul. 2021 Expiră 22 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos