Publicat 15 Oct 2019 | Reactualizat 01 Nov 2019 | Expiră 02 Nov 2019

Sef Echipa / Sef Formatie / Sef Schimb

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii tehnice
- experienta minim 2 ani in conducerea echipelor
- cunostinte bune de MS Office;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- persoana orientata catre detalii, motivata, cu atitudine proactiva, care doreste sa evolueze
profesional;

*cunoasterea limbii engleze sau germane constituie avantaj dar nu este obligatorie

Descrierea jobului

- activitate tehnica, supraveghere, coordonarea muncitorilor din departamentul productie
- calificarea si indrumarea muncitorilor pe masini
- urmarirea evolutiei masinilor, sculelor, materialelor si materialelor auxiliare
- supravegherea decursului muncii si timpul standard de lucru
- supravegherea timpului de instalare
- inceperea lucrului de la contractare
- înregistrarea datelor de funcţionare – operare şi supraveghere
- introducerea de date SPC (control statistic al procesului tehnologic)
- ţinerea evidenţei cu privire la scule
- supraveghere permanentă a durabilităţii sculelor
- respectarea şi optimizarea calităţii
- stabilirea şi menţinerea ordinii şi curăţeniei la locul de muncă, în încăperile comune şi în
grupurile sociale

Alte beneficii extrasalariale:
- tichete de masa
- premii semnificative de Paste si Craciun
- premiu anual de productivitate/fabrica
- spor de vechime relevant
- zilele de concediu de odihna suplimentare fata de minimul reglementat

Recrutam in prezent un SEF ECHIPA / SEF FORMATIE pentru o multinationala cu profil productie situata in apropiere de orasele Turda, Campia Turzii

Expirat
Sef Echipa / Sef Formatie / Sef Schimb  -  GREAT PEOPLE INSIDE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles