de ani Fără Frică...

Publicat 29 Ian 2016 | Expiră 01 Mar 2016

Sef de magazin OTTER Oradea

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Minim studii medii;
3 ani experienta in vanzari si 2 ani intr-un post similar;
Cunostinte utilizare PC;
Abilitati de negociere, diplomatie, toleranta;
Discernamant si capacitatea de a rezolva probleme;
Putere de decizie si asumarea responsabilitatii;
Spirit de ordine si disciplina;
Echilibru emotional si stabilitate in atitudine si comportament;
Usurinta in comunicare si abilitati pentru lucrul in echipa;
Dorinta de dezvoltare a subordonatilor si preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual;
Corectitudine, flexibilitate, rezistenta la efort si stres.

Descrierea jobului

Organizeaza activitatea din magazin;
Supervizeaza si evalueaza activitatea angajatilor din subordine si se implica in imbunatatirea performantelor lor profesionale;
Participa activ la procesul de vanzare;
Asigura evidenta zilnica a vanzarilor de produse si informarea operativa a conducerii societatii asupra acestora;
Stabileste si asigura stocurile de produse necesare pentru desfasurarea activitatii magazinului;
Asigura primirea , depozitarea in conditii corespunzatoare si eliberarea cu documente legale a produselor ce se comercializeaza prin magazin;
Tine evidenta intrarilor si iesirilor fondului de marfa si raporteaza zilnic volumul vanzarilor;
Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne.

Compania Otter a fost infiintata in anul 1997 si are ca obiect de activitate comercializarea produselor de incaltaminte, marochinarie si accesorii. Pentru ca fiecare om este unic si fiecare are stilul sau inconfundabil, Otter a reunit in reteaua sa de magazine marci cu renume international distincte ca stil si imagine: Otter, Salamander, Clarks, Aldo, Call It Spring, etc. In momentul de fata reteaua de magazine este formata din 59 de magazine localizate in cele mai mari orase ale tarii.

Daca esti entuziast/a, responsabil/a si mereu in cautare de provocari, Otter este compania potrivita pentru tine!

Expirat
Sef de magazin OTTER Oradea  -  Otter Distribution

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles