de ani Fără Frică...

Publicat 04 Nov 2019 | Reactualizat 02 Dec 2019 | Expiră 05 Dec 2019

Sef contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare in domeniul financiar/contabil
Experienta in domeniul contabil
Cunostinte de operare PC (Ms Office); experienta anterioara in sisteme de tip ERP reprezinta un avantaj(WinMentor), KeepApp, etc
Spirit de initiativa, atentie deosebita la detalii, abilitati de comunicare si munca in echipa, capacitate de organizare si prioritizare.

Descrierea jobului

Organizarea si coordonarea departamentului intern de contabilitate.
Standardizare si procedurizare procese contabile

Principalele operatiuni din cadrul departamentului de contabilitate sunt:
Furnizori :
- operare achizitii materii prime, materii consumabile in programul de gestiune
- Operarea furnizorilor de utilitati si servicii ; deconturi cheltuieli personal ;mijloace fixe , obiecte de inventar, consumabile in programele de contabilitate/gestiune WinMentor si KeepApp

Import date:
- preluare date din softurile de vanzare in WinMentor si KeepApp a monetarelor si descarcarea gestiunilor

Verificari:
- verificarea gestiunilor materiilor prime, semifabricate (confruntarea stocurilor scriptice/faptice) - intocmirea de rapoarte de mariri/diminuari
- verificarea sitatiilor financiare (solduri, scadente, fise client)

Raportari:
- Raport saptamanal de activitate - feedback operational

Documentatii
- intocmire documentatii specifice pt banci, leasing, etc

Sufro Company SRL controleaza lantul de restaurante Nikos Greek Taverna. Compania a evoluat semnificativ de la an la an, ajungand in prezent la un total de 8 restaurante Table Service/Takeaway, 1 restaurant QSR, 2 centre logistice, un centru de productie propriu, avand operatiuni in Constanta, Statiunea Mamaia si Bucuresti.

Informatii despre restaurantele Nikos Greek Taverna si activitatea companiei gasiti la www.nikosgreektaverna.ro

Expirat
Sef contabil  -  Sufro Company S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles