de ani Fără Frică...

Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Sef Coloana Auto/Coordonator Transport

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Experienta anterioara intr-un post similar, minim 2 ani;
• Studiile superioare tehnice constituie avantaj;
• Cunostinte a legislatiei europene in domeniul transportului rutier de marfuri;
• Detinator Atestat - Persoana desemnata pentru conducerea activitatii de transport marfuri;
• Cunostinte de tehnica auto;
• Cunostinte avansate de operare PC, lucrul cu bazele de date in Excel;
• Persoana disciplinata, cu o buna capacitate de planificare si coordonare;
• Rezistență la stress, inițiativă proprie, capacitatea de a lua decizii și de a soluționa probleme în mod independent;
• Abilități analitice și organizaționale, meticulos, atent la detalii, abilitatea de a comunica și negocia eficient;
• Atitudine pro-activa in indeplinirea sarcinilor, orientat catre rezultat cu respectarea termenelor limita;
• Disponibiltate pentru program prelungit, flexibil;

Descrierea jobului

• Adminstrarea flotei de camioane, calcularea si monitorizarea consumurilor, costurilor si a rutelor;
• Planifica, organizeaza si controlezaza activitatile legate de transport;
• Intocmeste si tine evidenţa documentelor de transport, a inventarelor/camion;
• Tine legatura cu institutiile abilitate ale statului, resposabile cu autorizarea, certificarea si urmarirea activitatilor de transport;
• Culege si centralizeaza datele de transport pentru fiecare camion;
• Gestioneaza aprovizionarea cu piese auto si consumabile;
• Dispune si urmareste efectuarea intretinerii si reparatiilor flotei de camioane;
Mediu de lucru dinamic intr-un colectiv bine sudat;
Pachet salarial motivant.

Societatea desfasoara activitati de comert cu cereale si materi prime agricole, activand pe acest segment de peste 15 ani. Suntem un trader de cereale recunoscut in domeniu, atat la nivel national cat si international. Coloana auto asigura sprijinul logistic necesar desfasurarii activitatilor de trading cu cereale si materii prime agricole.

Expirat
Sef Coloana Auto/Coordonator Transport  -  SC GRAIN EXPRESS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles