SEF CARIERA PIATRA

MINERALPORT SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

• Absolvent de studii superioare in domeniul constructiilor - inginerie - conditie obligatorie;
• Experienta profesionala specifica - conditie obligatorie ;
• Abilitati de comunicare, leadership, spirit de echipa, capacitate de adaptare;
• Foarte bune capacitati de organizare si planificare;
• Cunostinte de legislatie specifica si cunoasterea tehnologiilor de productie;
• Permis categoria B - avantaj

Descrierea jobului

Coordonarea si conducerea unui punct de lucru cu activitati de concasare-sortare agregate de cariera

Mineralport srl este o companie cu capital privat, cu activitati in extractia agregatelor minerale, productia de asfalt, productia de beton, transport si constructia de drumuri.

Sediul social al companiei este in localitatea Piatra Olt, judetul Olt, cu puncte de lucru in localitatile Piatra Olt, Bals, Craiova si Cerna-Tulcea. Prin activitatile pe care le desfasoara sunt deservite judetele Olt, Dolj, Valcea, Gorj, Mehedinti, Tulcea, Constanta, Galati, Braila.

Este lider pe piata extractiei de agregate minerale in regiunea Oltenia si inregistreaza o dezvoltare accelerata in celelalte domenii de activitate.

Publicat 30 Mai 2022 Reactualizat 27 Iun. 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.