Sef birou tehnic-ofertare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Societatea de constructii ATLANT BUILDING S.R.L. din Brasov angajeaza Sef birou tehnic-ofertare.

Cerinte minime necesare pentru acest post:
- diploma de Inginer constructii civile sau Ingineri instalatii pentru constructii
- cunostinte program de devize
- cunostinte pachet office (in special excel si word)
- experienta de minim 5 ani pe acelasi post sau pe un post similar

Descrierea jobului

1. Verificare/intocmire documentatie de eligibilitate pentru licitatii;
2. Verificare/intocmire documentatii tehnico-economice (ofertare/licitatii);
3. Verificarea documentatiei de executie si intocmirea obiectiunilor privind necorelari intre proiect, documentatie economica si situatia din teren (NCS-NR);
4. Verificare/intocmire situatii de lucrari, inclusiv masuratori;
5. Verificare/intocmire si urmarire fise limita;
6. Verificare/intocmire carti tehnice;
7. Verificare/intocmire grafice de executie;
8. Participare si comunicare cu toti factorii implicati in desfasurarea proiectelor (beneficiar, proiectant, organ de control, consultant, antreprenor, subantreprenor, furnizor, prestator de servicii).

ATLANT Building SRL activeaza pe piata in domeniul constructiilor civile, industriale si agricole, in calitate de antreprenor general.
Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022