Gratis

Sef atelier autoservice mecanica

LABELL AUTOSERVICE SRL

Candidatul Ideal

Studii superioare (de preferinta in domeniu);
Persoana serioasa, punctuala si pozitiva;
Abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
Abilitati de coordonare a echipei;
Initiativa, proactivitate si organizare;
Abilitati avansate de utilizare PC (e-mail, word, excel, power point, programe de gestiune si soft-uri specifice service-urilor auto);
Cunostinte de baza in domeniu (notiuni despre facturare, incasare, gestiune, daune, asigurari);
Dorinta de dezvoltare personala;
Cunostinte vaste despre domeniul vizat;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Coordonarea echipei;
Gestionarea lucrarilor din service;
Monitorizarea reparatiilor;
Verificarea lucrarilor finalizate;
Repartizarea lucrarilor conform normativelor orare si monitorizarea acestora;
︁︀​︂︃︃​︇︅​︀Relationarea cu clientii;

Beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Bonus de performanta;

LABELL AUTOSERVICE SRL este un service auto cu o veche traditie in Brasov, Cartier Noua. Incepand cu anul 2021 LABELL AUTOSERVICE a fost integrat in grupul de firme ROMSERVICE BRASOV, urmand o serie ampla de investitii in modernizarea cladirilor si a echipamentelor, dar si in extinderea echipei.
Mai multe detalii despre noi puteti afla accesand pagina oficiala https://www.labell.ro/
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 13 Iun. 2024