Gratis

Sef atelier auto

MERIDIAN BUSINESS GRUP SRL

Candidatul Ideal

  • Experiență relevantă în domeniul tehnic
  • Competențe în planificare, organizare, control și comunicare
  • Orientare spre obținerea de rezultate cantitative și calitative
  • Persoană serioasă, organizată şi responsabilă
  • Permis conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
  • Coordonează activitatea echipei, repartizează comenzile de lucru și verifică lucrările executate
  • Se preocupă în permanență de organizarea spațiului de lucru în concordanță cu regulile stabilite
  • Menține productivitatea angajaților din subordine la nivelul dorit
  • Supervizează respectarea termenelor agreate pentru finalizarea lucrărilor de reparatii
  • Asigură un standard calitativ ridicat pentru serviciile oferite clienţilor
  • Urmărește realizarea obiectivelor privind rentabilitatea activităților desfășurate

Ce vă oferim noi:
  • Pachet salarial în funcție de realizarea obiectivelor stabilite: salariu fix + salariu variabil in funcție de performanță
  • Formări profesionale specifice postului
  • Un mediu de lucru dinamic
  • O echipă profesionistă, cu expertiză și experiență
  • Dezvoltare personală și profesională

MERIDIAN AUTO este unul dintre cei mai performanţi concesionari ai mărcilor Dacia şi Renault, datorită valorilor care i-au guvernat evoluţia în cei peste 30 de ani de activitate din domeniul auto: excelenţă, profesionalism şi inovaţie.
Cu o preocupare continuă pentru furnizarea unor produse şi servicii la standarde înalte de calitate, am devenit atât o companie importantă din mediul de business din Romania, cât şi un partener de încredere pentru toţi clienţii şi colaboratorii noştri.
Fiind o organizaţie care creşte constant şi care se adaptează permanent la nou, prin schimbarea tehnologiilor şi prin introducerea unor noi servicii, vom continua să fim aproape de clienţii noştri cu cele trei locaţii din Bucureşti – Berceni, Militari şi Pipera.

Website: www.automeridian.ro

Te aşteptăm alături de noi să realizăm lucruri măreţe împreună!

"Să formezi o echipă este doar începutul, să rămâi împreună este progresul, să lucrezi împreună este succesul." (Henry David Thoreau)

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024