Gratis

Sef Agentie

Banca Transilvania
3 poziții

Candidatul Ideal

Mai mult decat o echipa, #peopleofBT inseamna curaj, incredere si empatie.
Provocarea pe care ti-o lansam este un post de Sef Agentie, ce asteapta cu nerabdare sa fie ocupat. 😊

Te vei potrivi profilului cautat, daca:
  • ai experienta de minim 1 an in cadrul liniei de business IMM/ Microbusiness pentru ca ne dorim sa ai o imagine cat mai clara asupra acestui segment;
  • de asemenea, constituie un avantaj experienta anterioara in coordonarea unei echipe;
  • Daca prietenii spun despre tine ca stii sa te faci inteles atunci sigur ai abilitati excelente de comunicare si o atitudine proactiva. E important sa ai studii superioare, in domeniul economic sau juridic, finalizate cu diploma de licenta obtinuta.

Descrierea jobului

Pana reusim sa ne vedem, fa-ti o idee despre noul job:
  • Vei avea ocazia sa cresti o echipa la fel ca tine: ambitioasa, curajoasa, cu idei noi. Impreuna veti gestiona activitatea curenta a agentiei (vanzari, operatiuni creditare, risc si oameni), veti contribui la implementarea strategiei bancii si la realizarea bugetului;
  • Pe langa sarcinile zilnice vei avea ocazia sa iti dovedesti abilitatile de lider, contribuind la pregatirea si evolutia continua a echipei tale. Vei fi motorul care iti va pune in miscare colegii, incurajandu-i sa isi atinga potentialul maxim, cu determinare si curaj in aplicarea ideilor bune.

Banca Transilvania (BT) a inceput in urma cu aproape 30 de ani la initiativa unor oameni de afaceri clujeni, orientandu-si activitatea spre sectorul IMM. In prezent, este cel mai mare grup financiar din Romania cu peste 2 milioane de operatiuni zilnic.

Misiunea sa este de a sustine dezvoltarea mediului de afaceri si comunitatile din care face parte, oriunde si oricand. Cu respect, pasiune si idei noi, banca sustine responsabil vise care se transforma in realizari. Este cel mai puternic brand bancar românesc, cu un rating de AAA+, conform Brand Finance Banking (2022). Misiunea noastră este să oferim împreună experiențe pozitive oriunde și oricând și știm că bankingul merge mai bine cu zâmBT.

Banca Transilvania este organizata pe patru linii principale de business ( corporate, IMM, retail și Divizia pentru Medici ) si are peste 19% cotă de piaţă, 3,7 milioane de clienţi, peste 9.200 de angajaţi şi 500 de sedii în 180 de localităţi. Strategia sa este sustinuta de actionari puternici, precum Banca Europeana pentru Reconstructie si Dezvoltare.

BT doreşte să aibă impact pozitiv în România – pentru oameni, business şi mediu. Aceasta este matematica noastră, #maimultdecatbanking.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024