Gratis

SECRETARIAT BIROU NOTARIAL

SOCIETATE PROFESIONALĂ NOTARIALĂ MEIROȘU MIHAI GABRIEL ȘI MEIROȘU CARMEN

Candidatul Ideal

- cunostinte operare PC, MS Office – Word, Excel, navigare internet;
- persoana dinamica, organizata, ordonata;
- corectitudine, seriozitate, responsabilitate;
- capacitate de adaptare si invatare rapida.

Descrierea jobului

- tehnoredactare acte notariale (procuri, declaratii, contracte etc);
- redactare corespondenta catre institutii publice, persoane fizice si juridice;
- relatie cu colaboratorii, personal, telefonic sau e-mail;
- interogare/inscriere in registrele nationale notariale;
- alte activitati specifice activitatii notariale.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024