Gratis

Secretar/a (cu studii juridice)

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

  • Abilitati excelente de comunicare si scriere in limba romana;
  • Vocabular bogat, exprimare naturala, comunicare eficienta;
  • Cunoștiințe bune operare PC: Pachet MS Office, WORD;
  • Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
  • Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
  • Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate.

Descrierea jobului

Abilitati excelente de comunicare si scriere in limba romana
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.