Publicat 24 Feb 2017 | Reactualizat 24 Mar 2017 | Expiră 28 Mar 2017

Secretara

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti candidatul ideal daca ai:
- experienta de secretariat
- abilitati de comunicare
- dinamism
- putere de munca si determinare
- initiativa
- atitudine pozitiva
- cunostinte operare PC
- cunostinte de limba engleza

Descrierea jobului

Activitate de secretariat:
- preluare apelurilor telefonice, corespondenta, emailuri si distribuirea lor;
- centralizare si transmitere mesaje;
- programare intalniri;
- redactare corespondenta cu clientii, furnizorii, persoanele care intra in contact cu firma.
- alte lucrari;

Operatiuni de casa / numerar (contabilitate primara):
- intocmire actele aferente operatiunilor de incasari si plati in numerar si intocmire registru de casa;
- intocmire deconturi de cheltuieli, evidenta avansurilor nedecontate.

Suport contracte clienti:
- arhivare contracte clienti;
- prelucrare si transmitere emailuri in relatia cu clientii;
- listare facturi emise;
- intocmire centralizator facturi emise, anulate , stornate.

Rezolvarea problemelor administrative si de protocol:
- primire vizitatori si organizarea desfasurarii in bune conditii a contactului cu acestia;
- pregatire plicuri (facturi, contracte, felicitari, alte materiale publicitare, etc) in vederea expedierii prin posta;
- trimitere corespondenta si ridicare colete de la oficiul postal (inclusiv trimitere contracte si facturi);
- preluare/expediere colete prin firmele de curierat;
- primire, inregistrare si repartizare corespondenta in interiorul firmei;
- comenzi  consumabile si produse protocol;
- intocmire diverse liste si rapoarte la solicitarea managementului;
- intocmire registru de intrare-iesire;
- diverse rezervari (bilete de avion, cazare, etc);
- intocmire diverse adrese, imputerniciri;
- participare la activitatea de inventariere .

Oferta (bonusuri, beneficii):
- salariu fix + bonuri de masa;
- oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru tanar, modern, dinamic şi profesionist.

Portalul Afacerilor Imobiliare este o proprietate a companiei SC Realmedia Network SA. Din ianuarie 2000, suntem liderul pietei imobiliare online din Romania prin serviciile excelente oferite clientilor nostri, prin preocuparea de a raspunde permanent nevoilor acestora si prin deschiderea spre noi inovatii menite sa aduca un plus de valoare partenerilor nostri.

Expirat
Secretara  -  Imobiliare.ro