Publicat 08 Ian 2016 | Expiră 09 Feb 2016

Secretara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta minim 2 ani pe un post similar;
Foarte bune abliltati de comunicare si organizare;
Atentie distributiva;
Atitudine deschisa si dinamica, proactiva, apta de a lucra sub presiune;
Foarte bune abilitati de operare PC (Microsoft Word, Excel);
Claritate si coerenta in exprimarea scrisa si orala;
Punctualitate si responsabilitate.
Experienta in achizitii publice (licitatii) reprezinta avantaj
Intentia de colaborare pe termen lung;
Permis conducere cat. B.
Aspect placut; CV-urile fara poza nu vor fi luate in considerare

Descrierea jobului

Asigura repartizarea informatiilor dinspre management catre toate departamentele firmei;
Copiaza/redacteaza/tehnoredacteaza diferite materiale, procese verbale, documentatii, rapoarte, corespondenta zilnica;
Primeste si transmite e-mail-uri si informari;
Obtine informatii telefonice la cerere;
Administreaza baza de date privind agenda telefonica a firmei cat si colaboratorilor externi;
Sorteaza si inregistreaza corespondenta primita in registrul de intrari-iesiri (numar,data,etc);
Mentine evidenta primirii faxurilor, se ocupa de copierea si inregistrarea lor (continutul mesajelor, numar,data), indosarierea lor in bibliorafturi (primite,trimise);
Preia si directioneaza apelurile telefonice, iar daca persoana solicitata este ocupata/lipseste, preia eventualele mesaje si le transmite ulterior;
Intampina persoanele din afara (clienti, parteneri de afaceri,etc), ii informeaza pe cei interesati despre sosirea acestora, dupa care conduce vizitatorii la persoanele respective, asigurand protocolul aferent;
Completeaza borderourile pentru curier/posta, plicurile trimise recomandat, completeaza adresele pe plicuri, impacheteaza coletele;
Se asigura ca toata corespondenta este transmisa la timp;
Participa la activitatile organizate de conducere, asigura consemnarea informatiilor, preluarea, plasarea si arhivarea documentelor rezultate,etc;
Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct sau de supraordonatii acestuia in realizarea strategiilor pe termen scurt ale firmei in limitele respectarii temeiului legal;
Gestioneaza toate aranjamentele privind deplasarile si cazarile personalului companiei;
Asigura buna organizare a protocolului.

Societate română de construcţii înfiinţată în anul 2009, cu capital integral privat, specializată în lucrări de drumuri şi amenajări de platforme carosabile şi pietonale.

Expirat
Secretara  -  GRAND CONSTRUCT UTILAJE