Gratis

Secretara

HOLIV ECOPLANT SRL

Candidatul Ideal

Salutare!

Suntem în căutarea unei persoane motivate și organizate pentru a se alătura echipei noastre în calitate de secretară. Dacă ești o persoană proactivă, cu abilități excelente de comunicare și gestionare a timpului, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru tine!

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Gestionarea, urmărirea și verificarea facturilor primite.
  • Mangerierea relației cu contabilitatea/casieria și asigurarea plății facturilor la scadență;
  • Menținerea relației cu instituțiile statului și elaborarea raportărilor necesare la: Mediu, Ecosynergy, Alimente, Intrastat, Autorizații, Medicina muncii, Apele române;
  • Urmărirea emailurilor și transmiterea mai departe către fiecare responsabil conform obiectului;
  • Urmărirea evidenței Autorizațiilor și a documentațiilor flotei de autoturisme, a foilor de parcurs aferente;
  • Gestiunea motorinei;
  • Achiziții administrative necesare desfășurării activităților în birou, showroom;
  • Relația cu colaboratorii și posibilii colaboratori;
  • Indexarea documentelor și evidența arhivei;
  • Participarea la evenimente de prezentare, când este cazul;
  • Gestiunea documentelor pentru asociație;
  • Suplinirea activităților conexe, când este cazul.
  • Primirea și gestionarea apelurilor telefonice și a corespondenței.
  • Asigurarea unui mediu de lucru ordonat și organizat.
  • Asistență în sarcinile administrative zilnice, cum ar fi pregătirea documentelor, organizarea călătoriilor și gestionarea biroului.
  • Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant.
  • Dezvoltare profesională și oportunități de avansare.

  • Dacă ești o persoană care se potrivește acestei descrieri și dorești să te alături echipei noastre entuziaste, te rugăm să trimiți CV-ul tău. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

    Am știut dintotdeauna că natura este cea mai bună bucătăreasă. Asta ne-a inspirat să aducem alunele de pădure direct pe mesele voastre, în forme delicioase și inovative ca producător de alune de pădure. Asta și toate verile târzii petrecute cu familia într-un aluniș, ascuns de lume, unde strângeam și gustam fiecare câte un pumn de alune de pădure. Nu ne-am gândit atunci că peste ani vom crea o astfel de plantație. Ne-am urmat instinctul, ne-am documentat ani întregi și am creat proiectul Allu în două etape: în 2018 am demarat proiectul pentru înființarea plantației ecologice, iar în 2019 am construit proiectul pentru unitatea de procesare a alunelor. Ambele etape au reprezentat proiecte finanțate din fonduri europene. Treptat, la fel ca în povestea din pădurea cu alune, s-au alăturat colegi ce au format o echipă tânără, plină de entuziasm. Întreaga echipă crede cu tărie că o abordare corectă, autentică și inovatoare poate transforma lumea în care trăim.

    Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024