Secretara

Oraș de lucru
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam o SECRETARA, pentru clientul nostru din Oradea, firma care activeaza in industria de automotive!

Cerinte:
- Studii medii/superioare;
- Cunostinte operare PC;
- Cunostinte de limba engleza si italiana - obligatoriu;
- Disponibilitate pentru program part-time, cu posibilitatea unui contract full-time;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare;
- Persoana organizata si atenta la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Suport echipa pentru diverse task-uri;
- Intampina clienti si ii indruma catre departamentul potrivit;
- Pregatire documente;
- Munca in echipa.

Beneficii:
- Salariu atractiv;
- Oportunitatea de dezvoltare si invatare;
- Program de lucru de part-time, de luni-vineri;
- Mediu de lucru placut.

Oferim servicii de recrutare, selectie si plasare personal, cu o echipa dedicata profesional atingerii obiectivelor de HR! Totodata oferim consultanta persoanelor aflate in cautarea unui loc de munca potrivit aptitudinilor acestora! Recrutam candidati din toate localitatile din Romania, dispunand de o baza de date larga cu candidati eligibili din toate domeniile de activitate.

PENTRU CA OAMENII CONTEAZA!

Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos