SECRETARA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Experiență în muncă sau pe un post similar constituie avantaj;
  • Limba engleză nivel mediu;
  • Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală;
  • Nivel ridicat de atenție la detalii;
  • Capacitatea de gestionare a situațiilor dificile;
  • Rezistență la stres, adaptabilitate, eficiență;
  • Dorința de a lucra în echipă pe termen lung;

Descrierea jobului

Activitatea se va desfășura la sediul societății noastre și constă în întocmirea documentelor necesare pentru plasarea forței de muncă la companiile colaboratoare și menținerea legăturii cu instituțiile statului și clienții firmei. De asemenea, locul de muncă presupune arhivarea, organizarea, verificarea actelor și oferirea suportului necesar colaboratorilor noștri, astfel încât procesul să decurgă conform procedurilor interne și legilor statului.

Programul este de luni până vineri, de la ora 08:00 la ora 16:00, weekendurile și sărbătorile naționale sunt libere.

CE OFERIM?
  • Pachet salarial atractiv;
  • Laptop de serviciu;
  • Telefon de serviciu;
  • Asigurare medicală privată;
  • Asigurare de viață;
  • Bonus semestrial individual;
  • Bonus lunar colectiv.

CADIMA YOU SEE este o companie profesională de recrutare și plasare a forței de muncă din țări asiatice (India, Pakistan, Nepal, Sri Lanka, Filipine etc.). Compania noastră asigură recrutarea de personal competent, calificat și capabil în domenii precum construcții, HoReCa, agricultură, zootehnie etc. Suntem prezenți pe piața recrutării de personal pentru a sprijini companiile partenere în alegerea celor mai eficiente soluții pentru crearea unei echipe eficiente la locul de muncă, dar şi pentru a le oferi candidaţilor asistenţa necesară în obţinerea unui loc de muncă sigur, stabil și, bineînţeles, în construirea și dezvoltarea unei cariere de succes.

Publicat 12 oct. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos