Gratis

Secretara / Lucrator Comercial Clinica Veterinara

A&A Medical Vet SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem clinici veterinare, ne aflăm în București, cartierul Drumul Taberei și căutăm un/o coleg/ă care să ne ajute în recepție.

Despre tine la prima vedere:
Ești iubitor de animale și oameni deopotrivă, bun comunicator și om de echipă, cu disponibilitate de a LUCRA ÎN TURE (program de 7 ore, de la 08.00 la 15.00 și de la 15.00 la 22.00) și 1 WEEKEND la fiecare 3 săptămâni (sâmbăta de la 08.00 la 18.00 și duminica de la 08.00 la 16.00).

Ce altceva ne dorim?
- Ai bune cunoștințe de operare calculator. Va fi nevoie să folosești frecvent emailul, telefonul, internetul, Google Calendar, Excel, Word, aplicația de programări pacienți, să operezi și să modifici baza de date de pacienți (nu te speria, baza de date și aplicația te învățăm noi cum le folosești, dar restul trebuie să le știi și să le faci și repede).
- Empatia este a doua ta natură, dacă nu chiar prima. Uneori animăluțele sunt în stare gravă și stăpânii lor au nevoie de încurajare sau măcar de un zâmbet.
- Ajuți clienții care vor să cumpere produse din magazinul nostru (nu trebuie să ai cunoștințe despre asta, dar să vrei și să poți învăța repede).
- Ideal cunoști limba engleză cel puțin la un nivel mediu.
- Experiența de recepționer este un avantaj, dar nu este obligatorie. E mai important să ai calitățile necesare de a lucra cu noi, dorință de a face și capacitate de învățare.

Dacă cele de mai sus te descriu perfect și îți dorești să lucrezi într-un mediu relaxat, în care să simți mai mult ca acasă decât ca la serviciu, dar în același timp să dai ce ai mai bun de la tine și să îți aduci aportul la ceea ce facem, dacă ești o persoană responsabilă, deschisă și energică, atunci vrem să te cunoaștem.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Programarea/ reprogramarea pacienților.
- Actualizarea bazei de date în sistem/ introducerea datelor.
- Asigurarea protocolului pentru pacienți/ stăpânii lor.
- Răspunzi la telefon atunci când sună sau dai telefoane atunci când e nevoie.
- Te asiguri că în recepție toată lumea este mulțumită sau, dacă nu este, te asiguri că ceri sfatul sau ajutorul cuiva.
- Gestionarea și vânzarea mărfii din magazinul cu produse veterinare.

Beneficii:
- Acordarea de recompense financiare este privita ca o apreciere a firmei fata de performantele tale.
- Activitati menite sa dezvolte spiritul de echipa: team building, petrecere de Crăciun, alte activitati specifice.
Posibilitatea de promovare in cadrul companiei.

A&A Medical Vet este o companie cu obiect de activitate medicina veterinară. Înființată în 1999, A&A Medical Vet deține în prezent 3 clinici. Suntem o companie mereu în creștere, pentru care excelența este a doua natură. Prima este iubirea, respectul și compasiunea față de animale.

Valorile noastre sunt: profesionalismul, responsabilitatea, corectitudinea, încrederea și implicarea. Dacă te-am convins, tot ce ai de făcut este să ne trimiți CV-ul tău și să ne convingi și tu pe noi că ești omul potrivit. Așteptăm cu drag să ne cunoaștem și să facem echipă împreună.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024