SECRETARA / ASISTENT MANAGER

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoana amabila, comunicativa, operativa, disponibila, care asigura o buna colaborare in echipa si raspunde cu promtitudine la sarcinile primite.

Descrierea jobului

Responsabilitati - activitati specifice administrative, de secretariat

- Sortarea si inregistrarea corespondentei primite in registrul de intrari-iesiri (numar, data, denumirea firmei, continutul mesajului, alte informatii considerate necesare) ;
- Actualizarea bazei de date documente ;
- Preluarea si directionarea apelurilor telefonice - preia eventualele mesaje si le transmite ulterior sau directioneaza apelul catre persoanele care ar putea sa cunoasca problema;
- Asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail;
- Asigurarea serviciul de protocol ;
- Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management;
- Copiaza / redacteaza diferite materiale;
- Primirea si transmiterea e-mail-uri, memo-uri, fax-uri;
- Programarea interviurilor şi audienţelor;
- Îndosarierea documentelor cu care lucrează şi supervizarea arhivarii lor precum şi salvarea datelor informatice.

Cerinte:

- Atitudine pozitiva si proactiva
- Capacitate de organizare si planificare
- Bune abilitati de comunicare si relationare
- Spirit de observatie si agilitate mentala
- Capacitate si dorinta de a invata lucruri noi
- Implicare, initiativa, responsabilitate si corectitudine
- Orientare catre obtinerea de rezultate
- Cunoasterea pachetului MS Office, navigare internet
- Experienta in domeniul constructiilor civile constituie un avantaj
- Cunoasterea pachetului MS Office (Wrd, Excel, Power Point);
- Capacitate de adaptare la diferite sarcini de serviciu si de a respecta termenele limita
- Bune abilitati organizatorice;
- Bune abilitati de comunicare si relationare;
- Flexibilitate si adaptabilitate.

Infiintata in anul 1996, S.C. HIDRO SALT-B-92 S.R.L. s-a axat in activitatea pe care o desfasoara pe necesitatea unei dezvoltari durabile, dezvoltare bazata pe profit, calitate si satisfacerea cerintelor clientilor. Avand la baza aceste concepte, societatea HIDRO SALT-B-92 S.R.L. a abordat o gama larga de activitati din domeniul generic – constructii - incepand cu lucrari complexe de consolidari structuri, constructii la cheie de imobile, lucrari de hidroizolatii terase, constructii de piscine si bazine, amenajari interioare. Materialele folosite sunt de cea mai buna calitate, agrementate, iar producatorii au implementat Sistemul de Management al Calitatii. O atentie deosebita se acorda materialelor de hidroizolatii (membrane, cimenturi si solutii de impermeabilizare), intrucat acestea se folosesc la lucrari care necesita o durata de viata prelungita. Aceste activitati au fost abordate bazandu-se pe un personal de executie cu o calificare deosebita, cu personal tehnic specializat, utilaje si scule performante si o conceptie bazata pe calitate, eficienta si respectarea termenelor. Lucrarile executate in decursul anilor au dovedit ca o abordare serioasa, sistemica si decisa a calitatii in activitatea de constructii face ca satisfactia clientilor sa duca inevitabil si la profit.
Publicat 20 oct. 2021 Reactualizat 17 nov. 2021 Expiră 19 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos