Secretara / Asistent Manager - Agentie Ecommerce

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 500 - 800 EUR
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- "Can do" attitude
- Saca gramatica limbii romane este o necunoscuta pentru tine, mergi la urmatorul anunt (swipe left);
- Cunostinte foarte bune de operare calculator si introducere date (excel, word);
- Google iti este prieten si browsing-ul face parte din viata ta de zi cu zi;
​- Cunoasterea mediilor sociale online (Facebook, Instagram);
- Cunostinte de limba engleza la un nivel conversational;
- CANDIDATUL IDEAL RASPUNDE LA INTREBARILE din mini interview.;

Descrierea jobului

Cautam persoane dornice sa invete si sa ajute activ echipa in promovarea si dezvoltarea unor proiecte online de succes.
Daca iti doresti un job in care sa inveti despre promovare / marketing online, dezvoltarea si administrarea de magazine online - aplica!

- Oferi suport administrativ tuturor departamentelor companiei;
- Adauga continut si imagini pentru postari pe retelele sociale;
- Adaugarea de produse noi in platforma conform cu instructiunile trasate anterior;
- Intretinere si actualizare periodica a datelor din platforma;
- Suport pentru departamentul foto/video;
- Activitati zilnice de secretariat.

Suntem o agentie de Marketing Digital & eCommerce axata pe performanta, specializata in managementul magazinelor online pentru clienti din diverse domenii. Iti oferim un loc in echipa unde sa te simti bine si sa evoluezi, unde ideile tale sunt apreciate iar efortul rasplatit. Punem pret pe loialitate, diplomatie, inteligenta, ambitie, respect si buna dispozitie. Birou Bucuresti - birou in zona Regie (Semanatoarea/Crangasi/Grozavesti)

Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos