Secretar Notarial

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoana cu abilitati in operare PC, foarte buna cunoscatoare a limbii romane, dinamica, organizata, sociabila, cu spirit de echipa, atitudine deschisa si dezinvolta in relatiile cu oamenii.
- notiuni juridice;
- studii superioare;
- experienta intr-un birou de avocatura, notariat, executor sau contabilitate

Descrierea jobului

Locul de desfasurare a activitatii este in Galati.

Redactarea actelor notariale;
- relatii cu clientii;
- intocmeste si actualizeaza baza de date;
- tine evidenta registrelor notariale;
- Intretine relatiile cu clientii din portofoliu;
- asigura protocolul;
- participa la sedintele saptamanale organizate in cadrul biroului;
- legalizarea documentelor;
- incasare taxe si onorarii de la clienti;
- alte activitati de secretariat.

Beneficii:
- program de lucru L-V 9.00-17.00;
- salariul va fi negociat in functie de experienta;
Publicat 3 mai 2022 Expiră 17 mai 2022