Publicat 03 Nov 2020 | Expiră 04 Dec 2020

Secretar Notarial cu experienta minim 2 ani.

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie competent in materie de: redactare acte cum ar fi Contracte de vanzare, Contracte de Ipoteca, Certificate de mostenitor, Partaje.

Postul necesita experienta anterioara intr-un birou notarial.

Descrierea jobului

Candidatul ideal trebuie sa fie competent in materie de: redactare acte cum ar fi: Declaratii, Procuri, Contracte de vanzare, Contracte de Ipoteca, Certificate de mostenitor, Partaje. (+ Inscrieri in Infonot)

(Program cu publicul, zilnic 09.00 -15.00 Luni-Joi, Vineri 09.00-14.00)

Descrierea companiei

Birou Notarial

Expirat
Secretar Notarial cu experienta minim 2 ani.  -  Ratiu Janina Gabriela BIN

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles