Publicat 22 Mai 2019 | Reactualizat 19 Iun 2019 | Expiră 22 Iun 2019

Secretar in activitate juridica, Timisoara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Student sau absolvent studii juridice;
• Atentie la detalii si bune abilitati de organizare;
• Persoana perseverenta, capabila sa livreze in termene stranse;
• Bune abilitati in lucrul cu calculatorul;
• Permis de conducere categ B poate constitui un avantaj.

Descrierea jobului

• Furnizeaza servicii-suport pentru specialistii din domeniul juridic privind activitatile de comunicare, documentare si de coordonare interna;
• Aplica cunostintele de specialitate privind terminologia si procedurile legale;
• Prelucreaza informatiile in sistemul informatic intern;
• Efectuează rapoarte privitoare la rezultatele obtinute.

EOS KSI Romania a fost fondata in anul 2002 sub denumirea KSI Kasolvenzia Romania si face parte din Grupul EOS, unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii financiare personalizate din lume, avand ca activitate principala de business managementul creantelor.

Respectand motto-ul "With head and heart in finance" ("Cu ratiune si emotie in finante"), EOS KSI ofera servicii de achizitie de portofolii de creante si colectare creante la nivel national si international, prin intermediul retelei de parteneri din peste 140 de tari, avand un rol important in economie deoarece o gestionare profesionala a creantelor reintroduce lichiditatile in circuitul economic.

EOS KSI are in prezent aproximativ 650 de angajati si este reprezentata la nivel national de 14 birouri regionale si de o retea dedicata de firme de avocatura si executori judecatoresti.

Valorile Grupului EOS sunt inscrise in Codul de Conduita, care functioneaza ca un ghid pentru activitatea zilnica a companiei. Prin acest cod este descris modul in care angajatii EOS lucreaza impreuna si in care isi trateaza clientii, partenerii de afaceri si colaboratorii: cu atentie si intelegere, cu hotarare, incredere, deschidere si flexibilitate.

Află mai multe despre brandul EOS ca angajator pe site-ul dedicat www.eos4you.ro!

Inainte de a aplica te invitam sa citesti Politica noastra privind prelucrarea datelor cu caracter personal, accesand link-ul urmator: http://eos4you.ro/protectia-datelor/
De asemenea, parcurgerea informarii privind consimtamantul tau legat de prelucrarea datelor cu caracter personal este obligatorie, anterior aplicarii la prezentul post.

Expirat
Secretar in activitate juridica, Timisoara  -  EOS KSI ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles