Gratis

Secretar Centru Formare Profesionala

Profesional New Consult

Candidatul Ideal

  • Persoana dinamica;
  • Capacitatea de coordonare si organizare;
  • Abilitati comunicare excelente in vederea transmiterii corecte a ofertelor firmei;
  • Abilitatea de a colabora cu colegii de serviciu de la centrele din tara ;
  • Cunostinte de operare calculator, pachet Office, social media :
  • Dorinta de afirmare;

Descrierea jobului

  • Postul presupune promovarea, organizarea si defasurarea conform prevederilor legale si a normelor interne ale firmei a serviciilor oferite de societate, respectiv cursuri calificare/perfectionare acreditate de Ministerul Muncii
  • Persoana selectata va trebui sa comunice cu potentialii clienti, prezentandu-le oferta societatii, sa stabileasca date de cursuri, date de examen, sala de curs, sa participe activ la intreg procesul de recrutare lectori/formatori, desigur avand in vedere cadrul legal de organizare a cursurilor acreditate ;
  • Sa tina evidenta cursurilor organizate, sa asigure in general cadrul corect de desfasurare a acestora, sa comunice permanent cu celelalte centre si sa obtina informatiile de care are nevoie in vederea dezvoltarii activitatii centrului in care activeaza.

PROFESIONAL NEW CONSULT ofera cursuri formare profesionala, calificare, perfectionare autorizate , acreditate si recunoscute, in diverse domenii de activitate si specializari. Functionam pe piata din Romania din anul 2008, anul infiintarii, timp in care am obtinut colaborari importante cu firme de prestigiu din tara si suntem intr-un permanent proces de imbunatatire a calitatii serviciilor oferite

Dorim sa ne extindem activitatea si suntem în căutare de formatori/traineri pentru cursuri tehnice și meserii/management și beauty. Daca vei considera ca poti fi candidatul ideal, te asteptam cu un CV la adresa email :
george.serban@profesionalnewconsult.ro
Te asteptam in echipa noastra !
Doar candidatii selectati vor fi contactati.
Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024