Publicat 22 Nov 2017 | Expiră 08 Dec 2017

Secretar Administrativ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne dorim o persoana responsabila, cu initiativa;
Apreciem corectitudinea, ordinea si seriozitatea;
Cunostiinte operare PC, pachet Office, retele media, internet;
Cunostiinte medii limba engleza;
Permis conducere categoria B- reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
- placere si abilitate de a invata lucruri noi;
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate;
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice;
- preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati;
- redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice;
- actualizarea bazei de date documente din sistem;
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management;
- asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei;
- gestiunea conturilor de e-mail si administrarea electronica a unor site-uri informatice;
- pastrarea unei agende de lucru la zi;
- realizarea de rapoarte destinate uzului intern sau extern;
- participa la sedintele de lucru si redacteaza minuta intalnirilor;
- participa la organizarea evenimentelor din cadrul firmei

Oferim un Salariu brut de 3000 lei

COMITETUL SECTORIAL “TURISM, HOTELURI, RESTAURANTE” (CSTHR) este o institutie de dialog social si de utilitate publica, cu personalitate juridica, la nivelul ramurii turism, hoteluri si restaurante cu drepturile si obigatiile ce decurg din acestea.
SCOPUL CSTHR este elaborarea strategiei nationale sectoriale in domeniul formarii profesionale, realizarea si actualizarea permanenta in Romania a unui sistem national al ocupatiilor, calificarilor si standardelor aferente in sectorul Turism, Hoteluri, Restaurante.
MISIUNEA CSTHR este de a monitoriza si coordona revizuirea permanenta a documentelor care reglementeaza ocupatiile si calificarile in vederea corelarii acestora cu cerintele pietei muncii din sectorul Turism, Hoteluri, Restaurante.

Despre noi:

Ne gasiti la adresa : Str. Turturelelor, nr 11, Sector 3, Bucuresti ( zona Piata Alba Iulia)

Expirat
Secretar Administrativ  -  Comitetul Sectorial Turism Hoteluri Restaurante

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles