Secretar Administrativ

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii superioare:
- capacitate de analiza si sinteza a datelor;
- fire adaptabila si creativa;
- cunostinte avansate de limba engleza;
- cunoştinţe de operare pe calculator: Excel, Outlook, Powerpoint;
- persoana activa, dinamica;
- persoana organizata, serioasa, meticuloasa, receptiva, cu initiativa, comunicativa, flexibila si loiala;
- foarte bune abilitati de comunicare si munca in echipa;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- acorda suport brand managerilor in proiectele curente;
- intocmeste rapoarte si analize specifice;
- mentine legatura cu furnizorii de servicii de mentenanta;
- supraveheaza activitatea agentilor de paza si intocmeste rapoartele aferente
- responsabil pe partea de IT si supraveghere video
-responsabil cu flota auto a companiei

Oferim:
- Loc de munca stabil.
-Salariu motivant, corespunzator pregatirii si experientei, cu posibilitati de crestere.
- Posibilitati de avansare in cariera si de acumulare de experienta profesionala solida si variata.

Descrierea companiei

Publicat 27 sept. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos