Publicat 18 Feb 2019 | Expiră 21 Mar 2019

SECRETAR ADMINISTRATIV (Business administrator-car fleet)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • cunostinte limba engleza nivel mediu - avansat;
  • cunostinte Ms Office, preferabil EXCEL nivel mediu-avansat ;
  • persoana responsabila, serioasa, proactiva, organizata,
  • capacitate analitica;
  • capacitate de comunicare;
  • capacitate de a lucra în echipă;
  • capacitate de a face fata unor sarcini simultane,
  • experienta in domeniul parcului auto constituie un avantaj
  • flexibilitate;
  • preferabil diploma universitara;

Descrierea jobului

  • organizarea și administrarea internă a proceselor legate de gestionarea parcului auto (colectarea și transferul de informații, înregistrarea facturilor și documentația, pregătirea diverselor rapoarte și analize legate de parcul auto).
  • mediul de lucru companie multinationala

Suntem una dintre companiile farmaceutice de varf din Europa, producatoare de medicamente generice. De mai bine de jumatate de secol strategiile noastre de succes ne-au ajutat sa ne atingem obiectivele si sa ne indeplinim misiunea.
Dezvoltarea deosebita si succesul companiei Krka in Romania se datoreaza unei echipe armonioase, motivata si eficienta, in care dorim sa cooptam colegi noi.

Expirat
SECRETAR ADMINISTRATIV (Business administrator-car fleet)  -  KRKA ROMANIA SRL