Publicat 23 Sep 2019 | Reactualizat 23 Oct 2019 | Expiră 24 Oct 2019

SDS2_Structural Steel Detailing

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • absolvent al unei facultăți cu profil tehnic (de preferință construcții civile și industriale);
  • cunoștiințe de operare în programele SDS2 și AUTOCAD;
  • minimum 2 ani experiență în modelarea 3D și realizarea desenelor de execuție și montaj în structuri metalice;
  • cunoașterea unei limbi străine Engleză sau Franceză constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Descrierea Jobului

  • modelare 3D a structurilor metalice, modela conexiuni 3D, realizarea desenelor de execuție 2D și generarea planelor de montaj din documente contractuale în conformitate cu cerințele clientului;
  • generarea listelor de materiale, bolțuri, a fișierelor de tip pdf., kiss. și dxf. înainte de fabricație;
  • include și înțelege corecțiile sau ajustările după desenele verificate;
Aptitudini
  • responsabil, comunicativ, organizat, atent la detalii;
  • capacitatea de lucru în echipă și individual;
  • abilitatea de a citi, analiza și interpreta a desenelor de structură și arhitectură;
  • capacitatea de a identifica soluții și de a lua decizii;
Beneficii
  • salariu motivant în functie de experiență și performanță;
  • bonuri de masă;
  • bonusuri anuale în functie de rezultate;
  • atmosferă de lucru plăcută și prietenoasă;

  • Elite Detailing SRL furnizează servicii de proiectare 3D, realizarea desenelor de execuție și generarea planelor de montaj;
  • compania face parte din firma canadiana Breton Steel Inc. care și-a început activitatea in Romania 2013;
  • majoritatea proiectelor sunt realizate pentru USA statul New York;
  • locația se află în Brasov, zona centru civic;

Expirat
SDS2_Structural Steel Detailing  -  Elite Detailing S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles