sculer matriter

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- experienta min de 2-3 ani intr-un post asemanator
- indemanare, precizie

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- executarea lucrarilor de ajustare, montare, punere a functiune a matritelor
- asigurarea intretinerii de nivel 1 si 2 a matritelor de injectie mase plastice
- asigurarea prompta a interventiilor la matrite
- inregistrarea efectuarii interventiilor prestabilite in formularele de lucru
- demontarea/montarea componentelor mecanice ale matritelor
- curatarea, lustruirea, ajustarea la nivel de baza a partilor active ale matritelor de injectie
- executarea diverselor lucrari mecanice cu scule de mana
Beneficii:
- pachet salarial atractiv, bazat pe experienta si cunostintele acumulate
- tichete de masa;
- bonusuri/prime
- posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist, competitiv, cu o echipa dinamica si cu tehnologii de ultima generatie
- oportunitati de dezvoltare si avansare in cariera
- transport asigurat la/de la locul de munca

Osma Plast Romania SRL este o companie in plina expansiune fondata in 2014 cu capital strain.
Activeaza in domeniul productiei de mase plastice prin injectia si galvanizarea produselor.
Clientii societatii sunt cei mai mari producatori de aparate de cafea din spatiul european sau extracomunitar.
Publicat 2 iul. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos